אודותינו יצאנו לחל"ת עמכם הסליחה

"חנהלה אופה קטנה" אגדה מיתולוגית על אופה אותנטית שכולנו אוהבים ומכירים מגיל קטן,

בכל שלבי החיים שבהם זכותינו ואף רצונינו לשמור על תזונה יותר בריאה בפרט היום שכל אחד מודע לחשיבות התזונה על איכות ואריכות חיינו, 'חנהלה' לחמניות קמה במטרה לענות לביקוש ללחמניות בריאות מיוחדות מבלי לחסוך בטעם נפלא.

אנו מאמינים בשמירה על הבריאות ותזונה נכונה ומאוזנת (כמו"כ על גיזרה מאוזנת…) ולחם זה אחד המרכיבים הבסיסיים בתזונה של כולנו ראינו לנכון לפתח סידרת בוטיק מיוחדת של מגוון לחמניות בריאות בטעמים נפלאים העונים על כל הצרכים התזונתיים ואף הדיאטטיים שיוכל לעזור לכם לשמור על תזונה טובה ובריאה בלי לחסוך בטעם הנפלא של הלחמניות!

תשכחו מכל מה שהכרתם על לחמניות ומאפיות מדובר באפיית בוטיק של לחמניות שעשויים ברמה מאוד גבוהה מחומרי גלם משובחים מן הטבע לתוצאה מושלמת של לחמניות מן המשובחות שיש, עם אהבה ויחס לכל לחמניה, בטעמים ייחודיים ונפלאים שאנו אופים במיוחד בשבילכם, לא תמצאו את הלחמניות המיוחדות של חנהלה ברשתות ובשווקים אתם מזמינים ומקבלים את הלחמניות הייחודיות שלכם, במחירים אטרקטיביים.

הלחמניות של חנהלה עברו בדיקה קפדנית של משרד הבריאות ודיאטניות מוסמכות והוא נמצא כ'לחם קל' עשיר בסיבים תזונתיים ומומלץ בחום לתזונה בריאה, ואף קיבל אישור לדרישת תקן "אפשרי-בריא"

"אח כמה חנהלה מחכה כבר לבוקר לניחוחות המדהימים של הלחמניות הטריות והטעימות העולות מן התנור"

לבריאות ו..תהנו

'חנהלה'

99 קלוריות בלבד ללחמניה!
90%
15%מהחלבון היומי המומלץ למבוגר.
15%
100% בריאות.
100%
20%מכמות הסיבים התזונתיים המומלצת למבוגר ביום.
25%
100% טעם נפלא!
100%